Паркан біля Посольства України в Болгарії прикрасили фототворами українських митців

«Това е Украйна и тя е красива» («Це Україна і вона гарна») – під такою назвою Посольство України в Болгарії реалізувало спеціальний проект до Дня Незалежності України.
Вже кілька днів паркан біля будівлі посольства прикрашають твори українських фотографів Анни Сенік та Олександра Барона. Тож милуватися експонатами можна просто неба і побачити їх можуть усі мешканці та гості Софії, які просто проходять вулицею Боряна у власних справах.
«Ми б хотіли, щоб поглянувши на ці світлини, ви відчули красу та культуру нашого народу, заглянули в очі сміливих українців з різних куточків нашої країни, помилувалися різнобарвним світом автентичних костюмів, переконалися, як бережуть болгарські традиції і звичаї у Бессарабії …», – кажуть автори творів.
Захід організовано за допомогою Фундації Българските корени.
Нагадаємо, що навесні побачити твори українців мали змогу мешканці іншого болгарського міста – Пловдіва. Тоді виставка була представлена в самому центрі міста біля «Римського стадіону».















Діана ГЕРГІНОВА