Одне з комунальних підприємств Білгорода-Дністровського має найкращі показники в області

КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» на сьогодні має найкращі показники серед всіх підприємств теплозабезпечення Одеської області з питань погашення заборгованості, енергоефективності та зменшення витрат на мережах. Про це стало відомо за підсумками наради з питань підготовки до нового опалювального сезону, що пройшла 3 серпня в Міністерстві розвитку громад та територій України, передає інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на сайт міста Білгород-Дністровський.
З інформацією щодо підготовки до нового опалювального сезону міський голова Віталій Граждан ознайомив керівників комунальних підприємств та установ, директорів департаментів, начальників управлінь і відділів міської ради на плановій нараді 8 серпня.
Також міський голова повідомив про те, що опалювальний сезон має розпочатися згідно плану, а тариф на послуги підприємства залишиться незмінним. За його словами, уряд забезпечить постачання газу згідно затверджених лімітів на весь період опалювального сезону.
До заходів з підготовки до зими включено й планування заходів енергозбереження та енергоефективності, підготовку пунктів обігріву населення відповідно до погодних умов зимового періоду.
Крім того, наразі проводиться розробка заходів та проєктів щодо впровадження в подальшому альтернативних джерел енергопостачання на території міста.
Заступник міського голови Андрій Криштов, в свою чергу, акцентував увагу керівників на необхідності виконання планових заходів в роботі кожного комунального підприємства, розробки нових та корегування діючих цільових програм відповідно до обстановки. Зазначив про необхідність забезпечення працівників підприємств питною водою в жаркий період доби.
На поточний момент КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго» продовжує роботи щодо підготовки до нового опалювального сезону, моніторинг стану та ремонт магістральних тепломереж, теплових пунктів. Готовність підприємства на сьогодні складає майже 80%.
Що стосується інших комунальних підприємств, то кожне з них таж отримало завдання щодо поточної роботи.
Наразі КП «ЖЕО-1» продовжує виконувати роботи щодо утримання житлового фонду міста, що знаходиться на обслуговування підприємства: проводить поточний ремонт під’їздів та покрівель, обслуговування прибудинкових територій та надає інші послуги по утриманню житлового фонду.
КП «Білгород-Дністровськводоканал» має вжити заходів щодо виконання інвестиційної програми підприємства та продовжити роботи щодо поточного обслуговування артезіанських свердловин.
Міському центру «Благоустрій» надано завдання щодо оновлення знаків регулювання дорожнього руху, покосу трави в парках, скверах та на інших територіях загального користування.
КП «Автотранссервіс», яке здійснює своєчасний збір та вивезення побутового сміття, також буде працювати над ремонтом і оновленням контейнерного парку для збору твердих побутових відходів.
В ході наради зазначено, що підприємства житлово-комунальної сфери Білгорода-Дністровського працюють у шатному режимі та забезпечені всім необхідним для нормальної роботи.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА