Одеситу, який виправдовував збройну агресію рф проти України, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері повідомлено про підозру мешканцю Одеси за фактом виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікації (прославлення) її учасників.
Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону, передає інформагенція «Юг.Today».
За даними слідства, 32-річний одесит у публічному телеграм-каналі активно створював публікації, в яких виправдовував збройну агресію рф проти України та окупацію її територій. У своїх дописах чоловік прославляв російських загарбників та заперечував їхні злочинні дії щодо українців, заявляв, що очікує їхнього параду в Києві і залякував усіх, хто не погоджувався з такими твердженнями розправою, яка чекає на них після окупації.
Наразі слідство триває. Готується клопотання до суду щодо обрання вказаній особі запобіжного заходу.
Як повідомляє прес-служба Одеської спецпрокуратури, за скоєний злочин одеситу загрожує виправні роботи на строк до двох років або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснюють слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів Слідчого управління ГУНП в Одеській області, оперативний супровід 7-го управління Департаменту військової контррозвідки Служби безпеки України.