На півдні Одещини росте дерево, якому більше трьох сотень років

Горіхі смачні і очищати їх від шкаралупи дуже легко – ядра виймаються цілими. А ростуть вони на дереві, якому більше трьох сотень років. Відео, відзнятим біля горіха, який бачив події кількох сторічь, поділився відомий на Одещині селекціонер Олександр Пономаренко, передає видання «Південь сьогодні».
На жаль, дерево, зрубати яке протягом цього часу ніхто не наважився, вже дуже старе. Зараз лише на верхівці залишилися живі гілки. І, скоріш за все, це його останній рік.
Однак горіх досі плодоносить. І Олександр Костянтинович обіцяв скористатися цим, аби виростити нові саджанці.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА