На Одещині енергетики повернули світло у майже півтори тисячі домівок після обстрілів рф

За минулу добу енергетики повернули світло для майже 1,5 тисячі родин Одеської області після російських атак. Наразі всі сім’ї зі світлом. Про це 28 травня повідомили у ДТЕК Одеські електромережі, передає видання «Південь сьогодні».
«Наші фахівці завжди працюють тільки з дозволу військових та рятувальників, з урахуванням безпекової ситуації. Попри постійну загрозу нових обстрілів, енергетики працюють, щоб якнайшвидше повертати світло в домівки жителів області», — пишуть у ДТЕК.
Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – ДТЕК