Мешканці Ізмаїла за ніч зібрали кошти на придбання транспортного засобу для місцевого фотохудожника

Допоки одні мешканці Ізмаїла роблять все можливе щоб допомогти переселенцям, інші шукають нагоду поцупити те, що «погано лежить». І, що найогидніше в цій ситуацій, перші стають жертвами других.
Вчора ізмаїльський фотохудожник Сергій Філімонов розмістив на своїй сторінці у Фейсбук допис з проханням допомогти йому знайти того, хто вкрав у нього велосипед. За словами чоловіка, свого двоколісного коня марки «Аіст» він залишив на спуску біля Дунаю хвилин на двадцять. А повернувшись не зміг його знайти.
Сергій, у якого велосипед – єдиний засіб пересування, попросив усіх, хто міг у визначений проміжок часу знаходитися у вказаному місці, згадати, чи не бачили вони когось на синьому велосипеді. Чоловік пожалівся, що сам вже все, що мав у домі, віддав переселенцям, та сам зараз знаходиться у дуже скрутному становищі.
На прохання Сергія відразу відреагували багато жителів міста. Декілька людей запропонували йому віддати свій велосипед, який їм не потрібний. Інші вирішили, що краще буде зібрати гроші на придбання нового. Але й ті, і інші зійшлися на думці, що шукати вкрадене майже марно.
Увечері в Фейсбук з’явився ще один допис, у якому мешканка Ізмаїлу розповіла про крадіжку ще одного велосипеду. На цей раз «веліка» вкрали у дітей. Чи є це збігом, чи в Ізмаїлі завівся велосипедний злодюжка, наразі невідомо.
Але мешканці Ізмаїла проявили згуртованість та співчуття, про які точно варто писати в ЗМІ. Вже сьогодні вранці активісти повідомили, що необхідну суму коштів зібрано. Тож в Сергія незабаром з’явиться новий транспортний засіб.
А от чи принесе комусь користь старий «Аіст», питання риторичне.

