Максим Марченко розповів, яким буде зимовий період для Одеської області

Сьогодні, 9 серпня, начальник обласної військової адміністрації Максим Марченко провів нараду з відповідними службами стосовно підготовки Одещини до зимового періоду. Очільник ОВА надав доручення провести інвентаризацію приєднання теплового навантаження, відпрацювати сценарії взаємодії усіх служб інфраструктури області щодо безперебійного теплопостачання.
Про це Максим Марченко розповів під час свого вечірнього відеозвернення, передає інформаційна агенція «Юг. Today».
За його словами, від військової адміністрації є розпорядження перевірити підготовку персоналу та можливість швидкого усунення будь-яких наслідків у разі пошкодження інфраструктури.
«Всі мають розуміти, що цього року зима буде дуже непростою. Але військова адміністрація робить усе можливе, аби мінімізувати будь-які загрози, що можуть виникати», – пояснив голова ОВА.
Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ, фото – ілюстративне