Максим Марченко прокоментував інформацію про те, що йде з посади начальника Одеської ОВА

Вчора, 17 серпня, деякі телеграм-канали та сайти Одещини поширили інформацію про те, що начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко йде з посади, щоб повернутися до Збройних Сил України.
Повідомлялося, що начебто він отримає звання бригадного генерала та посаду начальника штабу одного з оперативних командувань Сухопутних військ ЗС України.
Називалися навіть кандидатури на посаду очільника ОВА – Григорій Діденко, який зараз є головою Одеської обласної ради та екс-голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.
Нарешті сьогодні під час свого вечірнього відеозвернення своє «звільнення» прокоментував сам Максим Марченко:
«Ніхто нікого не залишає, я продовжую працювати на благо Одещини. Разом до Перемоги! Все буде Україна!»