Максим Марченко про ліквідацію наслідків ракетних ударів по населеним пунктам Одеської області

Ситуація на Одещині контрольована, обстрілів не було. Про це у вечірньому відеозверненні повідомив очільник обласної військової адміністрації Максим Марченко, передає інформагенція «Юг.Today».
Максим Марченко розповів, що продовжується робота із усунення наслідків ворожих ракетних ударів по населеним пунктам Одеської області.
Очільник Одещини зазначив, що в першу чергу відбувається відновлення соціальних об’єктів. Для цього до роботи спільно з обласними структурами залучаються і міжнародні організації.
Одеська обласна військова адміністрація виділила субвенцію громадам на встановлення вікон у пошкоджених будівлях.
«Робота у цьому напрямку буде продовжуватися до повного усунення наслідків ворожих обстрілів», – повідомив Максим Марченко.