Команда каратистів з Вилківської громади виборола призові місця під час міжнародного турніру у Галаці

Вилківська міськрада у дописі привітала команду спортивного клубу «Ілля Муромець» з гідним виступом на міжнародному турнірі «Cupa Moldovei», що відбувся у місті Галац (Румунія), передає видання «Південь сьогодні».
У змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів із 34 клубів з різних країн світу. Попри високу конкуренцію, каратисти клубу «Ілля Муромець» вибороли призові місця, впевнено заявивши про себе на міжнародній арені.


Результати змагань:
Артем Логвінов — 1 місце (куміте), 1 місце (ката)
Олександр Розлован — 1 місце
Артур Пєсоцький — 1 місце
Кирило Іванов — 2 місце
Максим Васильєв — 3 місце
«Це не просто перемоги — це результат наполегливої праці, сили духу та щоденних тренувань. Висловлюємо щиру подяку тренерам за професіоналізм, відданість своїй справі та якісну підготовку спортсменів. Окрема вдячність батькам — за підтримку, віру в дітей і можливість розвиватися навіть у непростий для країни час. Пишаємось нашими спортсменами, які гідно представляють Вилківську громаду та Україну на міжнародному рівні! Бажаємо нових звершень і впевнених перемог попереду!» — пишуть у Вилківській міськраді.




Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – з допису Вилківської міськради