Ізмаїл у День Героїв вшанував пам’ять співгромадян, які віддали життя за свободу України

Ізмаїл у День Героїв разом з усією Україною завмер у скорботній Хвилині мовчання, вшановуючи світлу пам’ять співгромадян, які віддали життя за свободу і незалежність нашої Батьківщини – військових, цивільних, дітей, усіх, хто загинув унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Про це у Фейсбук пише голова Ізмаїльської міської ради Андрій Абрамченко.
«Сьогодні на Алеї Слави Нового кладовища військовослужбовці, члени родин загиблих Героїв, курсанти міських навчальних закладів, учні шкіл міста, представники міської та районної влади, а також громадськості запалили лампадки на могилах полеглих Воїнів – наших земляків. Це знак вдячності, шани й незгасимої пам’яті про тих, хто віддав найдорожче за Україну, а також символ нашої безмежної любові до рідної землі.
Щороку 23 травня Україна вшановує Героїв – тих, хто поклав своє життя за право нашої Держави бути вільною, незалежною та незламною. В умовах повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну цей день став символом сили українського народу, його гідності та нескореності. Це день пам’яті про всіх борців за свободу України – від козаків і січових стрільців до воїнів УПА, Героїв Небесної Сотні та сучасних Захисників і Захисниць, які сьогодні виборюють майбутнє нашої Держави.
Пам’ять про Героїв житиме доти, доки живе український народ і стоїть наша вільна та незалежна Батьківщина. Саме пам’ять про те, ким ми є, про тих, хто виборював і виборює нашу свободу, дає нам сили йти вперед і наближати Перемогу.
Вічна слава кожному, хто віддав життя за Україну.
Слава Героям України!» – написав Андрій Абрамченко.
Репортаж з місця подій дивіться в сюжеті видання «Південь сьогодні».
Дмитро ЄФИМОВ