Дивовижні примхи природи: в громаді Болградщини від опадів змило дорогу, а в іншій ТГ просять дощу

Протягом останньої доби на території колишнього Болградського района спостерігаються дивовижні примхи природи. В той час, коли останні місяці південь Одещини потерпає від аномальної спеки та посухи, вчора, 29 липня, величезний водяний потік після дощу зносить дорогу до села Виноградівка Болградської громади. Тоді ж у селі Олександрівка Городненської ТГ пройшов молебень, де служителі церкви та жителі громади просили у Бога мирного неба та дощу. Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today».
Вчора, 29 липня, в своєму телеграм-каналі місцеве видання «Махала» оприлюднило відео з підписом «Величезний водяний потік о 18.55 зносить дорогу до села Виноградівка Болградська ТГ». Згодом болградські журналісти поділилися світлиною, де демонструються наслідки вчорашнього дощу у селі.

Найдивнішим є те, що у сусідній з Болградською громадою Городненькій ТГ не випало ні краплини опадів. За інформацією Городненської сільської ради, в селі Олександрівка відбулося традиційне свято. Як і щороку, 29 липня настоятелем місцевого храму Св. Іоана Богослова та служителями Свято-Різдво-Богородичного монастиря було проведено молебень біля джерела, яке впорядковано силами сільської ради. Служителі церкви та жителі громади дякували Богові за мирне небо та просили дощу.

Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ