Двох мешканок півдня Одещини чекає ув’язнення через крадіжку мобільних телефонів

Громадянка з Татарбунарської громади, пошкодивши вікно, пробралася в оселю жительки Татарбунар. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на відділ комунікації поліції Одеської області.
З будинку зловмисниця винесла мобільний телефон, обігрівач та продукти. Того ж дня поліцейські розшукали правопорушницю та вилучили майно, яке вона планувала використати для власних потреб.
Ще одна правопорушниця – мешканка Ізмаїла – спокусилася мобільним телефоном співмістянина. Щоправда щоб заволодіти ним жінці нічого ламати не довелося. Вона просто скористалася тим, що чоловік забув гаджет на лавочці.
Дії зловмисниць слідчі кваліфікували як крадіжку, скоєну в умовах воєнного стану і передбачену частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Згідно з законодавством, цей злочин карається ув’язненням на строк від п’яти до восьми років.
Фото ілюстративне
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА