Двоє мешканців Болградського та Ізмаїльського районів невдало покатались на чужому мотоциклі

Двоє молодиків віком 17-ти та 19-ти років з Болградського та Ізмаїльського районів вирішили підзаробити на чужому майні. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на відділ комунікації поліції Одеської області.
Старший хлопець розповів молодшому товаришу про односельчанку, в якої є підходящий мотоцикл, що можна продати. Спільники проникли до обійстя жінки, коли її не було вдома, пошкодили двері гаража і забрали транспорт. Аби якнайшвидше приховати і збути майно, неповнолітній юнак одразу поїхав на ньому додому в сусідній район, але по дорозі його зупинили стражі порядку, які слідкували за дорожнім рухом.
Дії правопорушників кваліфіковані слідством за ч.2 ст.289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Її санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такої. Під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури слідчі вже оголосили фігурантам підозри і скерували обвинувальні акти до суду.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА