До Арцизької громади надійшла звістка про загибель солдата Миколи Торішнього, який довгий час вважався зниклим безвісти

Арцизька громада у скорботі… Під час виконання військового обов’язку, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, загинув житель громади, солдат Микола Михайлович Торішній, 1979 р.н. Трагічну новину у Фейсбук повідомив голова Арцизької міської ради Сергій Парпуланський, передає видання «Південь сьогодні».
Тривалий час Микола Торішний вважався зниклим безвісти, і родина жила надією на його повернення. На жаль, підтвердилася найтрагічніша звістка…
«Микола до останнього подиху залишався вірним військовій присязі й українському народові. Його життя обірвалося внаслідок поранень, отриманих під час виконання бойового завдання на Донеччині.
Він віддав найдорожче — своє життя — за мирне майбутнє України, за свободу та безпеку кожного з нас.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам Героя. Розділяємо ваш біль і схиляємо голови у скорботі.
Світла пам’ять Захиснику України.
Вічна слава Герою!» – написав Сергій Парпуланський.
Герою Слава!