Чоловік, який намагався організувати виїзд військовозобов’язаних за кордон поза пунктами пропуску у Болградському районі, отримав покарання

За обвинуваченням Одеської обласної прокуратури мешканця області визнано винним в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Про це прокурори повідомляють на своєму сайті, передає видання «Південь сьогодні».
За даними слідства, у лютому-березні 2023 року обвинувачений залучив до злочину знайомого, який підшукав двох військовозобов’язаних чоловіків, що мали намір незаконно виїхати з України.
За грошову винагороду у розмірі 2500 доларів США з кожного фігурант обіцяв переправити їх поза офіційними пунктами пропуску через українсько-молдовський кордон польовими дорогами Болградського району.

Під час зустрічі в кафе організатор схеми отримав загалом 5000 доларів США, надав детальні інструкції про подальші дії та посадив чоловіків до свого автомобіля.
Надалі він вирушив із «клієнтами» у напрямку державного кордону, плануючи доставити їх до визначеного місця переходу.
Правоохоронці затримали автомобіль під час спроби реалізації злочинної схеми.
Апеляційна інстанція залишила вирок в силі. Організатора засуджено до 8 років позбавлення волі.

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА