Через рашистську міну загинув чоловік на пляжі Одещини

На одному з пляжів Одещини підірвався чоловік, який зайшов у воду в морі. Інформацію про подію опублікував офіційний телеграм-канал Одеської міськради «Одеса.Офіційно», передає інформаційне агентство «Юг.Today».
«Ігноруючи застереження і заборону, нехтуючи заходами безпеки, місцевий житель вирішив поплавати в морі. Зайшовши в воду, чоловік підірвався на невідомому пристрої. Внаслідок вибуху сталася травматична ампутація голови», – повідомив телеграм-канал, посилаючись на Оперативне Командування «Південь».