Біля прикордонного села у Болградському районі місцеві фермери самотужки облаштували переїзд через річку

За свій рахунок і власними силами відновили переїзд через річку, що на околиці села Дмитрівка, фермери Євгеній Борлак та Валентин Маленков. Про це у місцевій спільноті у Вайбер розповів староста села Кирило Греков, передає видання «Південь сьогодні».

Річка, яку ви бачите на фото, протікає на виїзді з Дмитрівки в бік молдовського села Валя-Пержей. Цей проїзд до полів між двома вулицями дуже потрібний місцевим фермерам. Але досі ніхто з них не взявся щось зробити, аби не об’їжджати все село для того, щоб потрапити в поле.
Тож днями Євгеній та Валентин, використовуючи власну техніку та матеріали, зробили у цьому місці земляний насип, попередньо уклавши великі труби, через які річка й надалі зможе вільно йти своїм шляхом. А жителі села тепер – своїм, набагато коротшим.

Євгеній, поля якого, до речі, знаходяться з іншого боку села, поділився з нами фото з місця роботи. Фермер, який з власної ініціативи і у частково за власні кошти вже неодноразово ремонтує дорогу між Дмитрівкою та Новою Іванівкою, каже, що хоче таким чином привернути увагу влади до проблем села і спонукати і посадовців теж щось зробити для їхнього вирішення.





Діана ГЕРГІНОВА