Безпекова ситуація в Одеській областіі станом на ранок 15 серпня

Ніч в Одесі та області пройшла без обстрілів. В регіоні продовжується контрдиверсійна робота. Про це під час свого ранкового звернення розповів речник Одеської ОВА Сергій Братчук, передає інформаційне агентство «Юг.Today».
За словами речника, ситуація в регіоні контрольована. Проте зберігається високий рівень загрози ракетних атак – у морі знаходяться два ворожі кораблі, які мають на борту 16 ракет типу «калібр».
Сергій Братчук також нагадав про вчорашню трагедію в Білгород-Дністровському районі та вкотре наголосив про заборону відвідувати пляжі і узбережжя, купатися в морі і водоймах.
«Не думайте, що ви – безсмертні! Ви – не безсмертні! Бережіть рідних і близьких, не втрачайте шанс зустріти наш День Перемоги!», – звернувся до мешканців регіону Сергій Братчук.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА