Безпекова ситуація в Одеській області станом на ранок 3 серпня

Ніч із 2 на 3 серпня в Одеській області минула без сигналів повітряної тривоги та обстрілів. І за це велика подяка Збройним Силам України, які вкотре нанесли вогневий удар по Чорнобаївці на Херсонщині, тим самим продовживши пекельний список втрат для ворога. Про це сьогодні, 3 серпня, під час свого відеозвернення повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає інформаційна агенція «Юг. Today».
За даними оперативного командування «Південь», корабельне угруповання ворожого флоту в Чорному морі складається з 13 бойових кораблів та катерів, що укриваються в ракетобезпечних районах. В акваторії Чорного моря наразі чатують два носії 16 крилатих ракет типу «Калібрів» та три великих десантних кораблі.
В ОК «Південь» зазначили: зважаючи на те, що загроза ракетних ударів для Одещини залишається високою, не потрібно ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Якщо це доцільно, слід дотримуватися правила двох стін, переходити в укриття. Шторм на морі триває, тож мінна небезпека у прибережних водах зростає.
В свою чергу, речник ОВА Сергій Братчук підкреслив, що вчора близько 17 години окупанти завдали ракетного удару з району Каспійського моря. Застосовувались стратегічні бомбардувальники Ту-95 (Ту-160).
Загалом по території України було випущено вісім крилатих ракет типу Х-101 (Х-555) у напрямку центральних, південних та західних областей України.
Сім із восьми ракет було збито протиповітряною обороною Повітряних Сил ЗСУ. Шість ракет ліквідували зенітні ракетні війська і одну збито винищувачем авіації Повітряних Сил.
Однак учора під час повітряної тривоги ворог завдав ракетного удару по об’єкту військової інфраструктури неподалік Радехова Червоноградського району Львівської області. Внаслідок удару пошкоджена одна будівля. На щастя, ніхто не постраждав.
Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ