Безпекова ситуація в Одеській області станом на ранок 16 серпня

Ніч із 15 на 16 серпня в Одеській області минула під сигнали повітряної тривоги, але, на щастя, без обстрілів. Сили оборони Одещини продовжують виконувати поставлені завдання, а також тримають ситуацію під повним контролем. Про це сьогодні, 16 серпня, повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає інформаційна агенція «Юг. Today».
За даними оперативного командування «Південь», в Чорному морі через штормову погоду корабельне угруповання ворожих сил укривається вздовж узбережжя кримського півострова в напрямку новоросійська. На бойовому чергуванні залишено два ракетних носії з 16 «Калібрами» напоготові.
В ОК «Південь» відзвітували про успіхи на Південному напрямку фронту за минулу добу.
Так, авіацією Збройних Сил України уражено два опорних пункти та два райони зосередження озброєння і техніки ворогів в районах Новопетрівки та Максимівки.
Ракетно-артилерійськими підрозділами ЗСУ в рамках виконання вогневих завдань знищено 23 рашисти, 152-х мм гармату-гаубицю, сім одиниць броньованої та автомобільної техніки. В Сухому Ставку знищено ворожий пункт постачання боєприпасів. Остаточні втрати ворога дорозвідуються.
«Сили охорони та оборони півдня України на сторожі безпеки регіону. Будьте пильними й уважними, не нехтуйте попередженнями про небезпеку з повітря, на узбережжі та в прибережних водах. Довіряйте тільки достовірним джерелам інформації», – звернулися до жителів Півдня України військові.
Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ, фото – 126 окрема бригада територіальної оборони Одеси