Безпекова ситуація в Одеській області станом на ранок 10 серпня

Ніч із 9 на 10 серпня в Одеській області пройшла без сигналів повітряної тривоги та без обстрілів. Сили оборони Одещини продовжують виконувати поставлені бойові завдання та проводять заходи з військової підготовки. Про це сьогодні, 10 серпня, під час свого відеозвернення повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає інформаційна агенція «Юг. Today».
За даними оперативного командування «Південь», в Чорному морі корабельне угруповання ворожого флоту без змін складу та завдань продовжує маневрувати та нести загрозу ракетного удару 16-ма «Калібрами». Водночас, незважаючи на імовірні ворожі втрати в авіації, загроза ракетних ударів з повітря залишається, як і з тимчасово окупованого суходолу.
«Намагайтеся убезпечити себе і близьких від загроз, не нехтуйте попередженнями про повітряну тривогу, дотримуйтесь алгоритмів безпеки, довіряйте тільки достовірним джерелам інформації, не дослухайтесь до ворожої пропаганди і не розповсюджуйте інформацію про дії наших військ», – зазначили військові.
В свою чергу, речник ОВА Сергій Братчук вчергове застеріг мешканців Одещини. У зв’язку з негодою зростає вірогідність того, що ворожі міни буде зривати з якоря та прибивати до чорноморського узбережжя регіону. Наприклад, така ситуація сталася вчора вдень, 9 серпня. На півдні Одеської області до узбережжя моря знов винесло якірну міну. Завдяки своєчасному реагуванню та відсутності на узбережжі відпочиваючих ніхто не постраждав.
«Вкотре наголошую, що в морі купатися небезпечно, бо на це існує повна заборона. Також це стосується відвідування пляжів та морського узбережжя», – нагадав про існуючі ризики Сергій Братчук.
Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ, фото – ілюстративне