Бас-гітарист з Харкова їде до Ізмаїла, щоб допомогти безхатнім тваринам

Війна вносить корективи не лише в життя людей, а й у життя братів наших менших, особливо тих, що залишились просто неба. Зараз їм ще голодніше та ще важче виживати на вулиці. Але попри усі негаразди навіть у такий тяжкий час знаходяться люди, яким не байдужа доля чотирилапих безхатченків.
Цієї суботи, 6 серпня, при підтримці волонтерської групи «Міка» в Ізмаїлі збиратимуть гроші задля кращої долі покинутих тварин.
Тих, хто хоче підтримати добру справу, запрошують у «Варг паб» на Краснодонській 127 о 16:00.
Гарний настрій відвідувачам обіцяють постійні виконавці закладу. До них приєднається один з кращих бас-гітаристів України – Саша Дузер, який приїде з самого Харкова, Андрій «Banan» (гурт the Beatchess), та велика прихильниця всіх тваринок – Гітарина. А ще відвідувачам пропонують презентацію нового гурту міста Ізмаїл – «За свій рахунок». Репертуар виконавців організатори поки що не розголошують, зберігають інтригу.
Свою підтримку хвостатим та кудлатим можна виказати грошима, їжею, та всім що полюбляють тваринки, які потребують допомоги.
І звичайно, метою акції є підтримка один одного, бо ми сильні, доки ми єдині.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА